Bensu Eğitim ve Danışmanlık

Hakkımızda

Bensu Eğitim biriktirdiği kurumsal tecrübelerle 2014 yılında, her biri alanında uzman, sektör tecrübesi yüksek partnerleri ile sektöre farklı bakış açıları ve yaklaşımlar sunmak için kurulmuştur.

Kurumsal Gelişim Danışmanlıkları, Kurumsal ve Bireysel Gelişim, Zorunlu ve Teknik Eğitim konularında farklı akreditasyonların yanında T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan protokol ve yetkilendirmelere de sahiptir.

Bizimle yükselin sloganı ile çıktığımız yolda işletmelerin dış kaynak ihtiyaçlarına, hedef odaklı, maliyet ve karlılık bilinci ile terzi işi çözümler sunmaktayız.

Misyonumuz; Modernleşen dünyada ülkemizin ve toplumumuzun gelişimlere ayak uydurabilmesi için ihtiyaç duyulan ve/ veya devlet tarafından çeşitli kanunlar ve yönetmelikler ile zorunlu kılınan eğitim hizmetlerini ayrıca sunmaktır.

Vizyonumuz; Bensu Eğitim Merkezi Olarak katılımcıların eğitim sonrası kurumsal etik, takım çalışması ve sorumluluk bilinçlerini geliştirerek iş hayatında performanslarını en üst seviyeye çıkartmaktır.